Nu har ni chansen att förvärva detta mysiga och fina fritidshus med gångavstånd ner till strand och hav i härliga Grimsholmen. Fritidshuset bjuder på en smart planlösning med stora sällskapsytor och ett trevligt inglasat uterum där ni har utsikt mot havet och Marsten. Här bor ni lugnt och skönt i ett bra område med närhet till fina promenadstråk och salta bad. Här finns en stor tomt med fina planteringar och bjuder in till barnens spring och lek och här finns en praktiskt friggebod till övernattande gäster.
Fritidshuset bjuder på en trevlig planlösning i form av ett stort vardagsrum med braskamin i öppen planlösning mot köket, ett underbart inglasat uterum med en fantastisk utsikt, ett praktiskt sovrum med fyra garderober till förvaring av kläder samt duschrum/wc med tvättmöjligheter. Falkenbergs centrum har du endast 8 km bort så hoppar ni på cykeln når ni centrum på 25 minuter.
Missa inte chansen att förvärva detta fritidshus med ett perfekt läge för salta bad med fina vyer och härliga promenadstråk.
Välkomna på visning.