Missade du bästa läget i föreningen? Nu får du en ny chans. Här erbjuds ett bostadsrättsradhus på attraktiv gaveltomt med generös uteplats om cirka 275 kvm – perfekt för dig som vill kombinera bekvämt boende med villakänsla.
Den stora tomtytan ger gott om plats för loungemöbler, odlingar, lek eller sociala tillställningar från tidig vår till sen höst. Här kan du skapa din egen gröna oas, med skyddade hörn för avkoppling och öppna ytor för umgänge.
Läget på gaveln ger en luftig och privat känsla, samtidigt som du har närhet till föreningens gemensamma funktioner och områdets service.
Ett hem som passar lika bra för barnfamiljen som för dig som vill bo lättskött men ändå ha gott om utrymme utomhus.
Välkommen att anmäla dig till visning och uppleva möjligheterna på plats.