Välkommen till Dyviksrundan 3 – en representativ villa som erbjuder allt för ett bekvämt och socialt boende. Här bor du med en vacker, inhägnad tomt, generösa sällskapsytor och en fantastisk uteplats med pool och spabad. Ett hem att trivas i året runt!
Villan är planerad med stora, öppna ytor som bjuder in till umgänge och avkoppling. De ljusa sällskapsrummen har gott om fönster som släpper in rikligt med ljus och skapar en härlig känsla av rymd. Från köket når du den stora uteplatsen där poolen och spabadet gör sommardagarna kompletta.
Köket är modernt och välutrustat – perfekt för den som gillar matlagning och middagar med familj och vänner.
På fastigheten finns dessutom ett rymligt gästhus med två sovrum, kök, badrum och vardagsrum – idealiskt för övernattande gäster, generationsboende eller uthyrning.
Den välskötta tomten är omgärdad av staket och erbjuder gott om plats för både lek och avkoppling. Här finns även ett rymligt garage med plats för bil och förvaring.
Läget är svårslaget – nära vackert bad med både sandstrand och klippor i en magisk solnedgång och med gångavstånd till Linanäs Hamn, där du hittar restauranger och härlig skärgårdsmiljö.
Detta är ett hem för dig som vill kombinera komfort, stil och livskvalitet i en fantastisk miljö.