linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
Orust

Sollid 333

Villa5 rok120 + 91 509 m² tomt

Fakta om bostaden

  • Pris7 200 000 kr
  • BoendetypVilla
  • Antal rum5 rok
  • Boyta120
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Biarea9
  • Tomtarea1 509 m²
  • Kvadratmeterpris (kr/m²) 60 000 kr/m²
  • Byggnadsår1909
  • Dagar på Boneoseptember 2025

Beskrivning

Välkommen till Sollid i Hälleviksstrand, en hemtrevlig villa med ett unikt läge och en fantastisk havsutsikt. Denna friliggande villa erbjuder 120 kvadratmeter av ljus och luft som fördelar sig över fem rum. Här kan du njuta av Västerhavet som granne och det fina solläget som skapar en härlig atmosfär.

Den stora tomten på 1509 kvadratmeter erbjuder flera uteplatser där du kan avnjuta många soltimmar och den magiska kvällssolen. För den som önskar gäster eller extra utrymme finns även en friliggande gäststuga på tomten.

Med Mollösund och Hälleviksstrand på behagligt avstånd, lever du nära havet i en miljö som kombinerar det bästa av kustlivet och bekvämlighet. Denna villa är ett hem där varje dag känns som en semester, med havet ständigt närvarande och en utsikt som aldrig upphör att fascinera.

Ta tillfället i akt att förverkliga drömmen om ett hem vid havet där du kan skapa minnen för livet. Den här bostaden erbjuder en unik möjlighet att bo i ett område med natursköna omgivningar och ett hem med stor potential. Välkommen till ditt nya kapitel!

Välkommen att kontakta ansvarig fastighetsmäklare Johan Sandsten, 0706-519130 för intresseanmälan och mer information
Villa5 rok120 + 91 509 m² tomt

Mäklare

banner

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Sollid 333
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!

Hur många vill köpa din bostad?

Med BoneoMatch™ ser du hur många som letar efter en liknande bostad i ditt område.

Läs mer
Loading...