linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
Johannisdal, Köping

Hagavägen 36

Lägenhet3 rok69

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum3 rok
  • Boyta69
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1963
  • Dagar på Boneooktober 2025
  • Våning 9 av 9
  • HissJa
  • Avgift till föreningen4 302 kr/mån

Beskrivning

Välkommen till denna ljusa och trivsamma lägenhet på våning 9 med härlig utsikt över Köping och en inglasad balkong som blir ett extra rum höst och vår. Här bor du ostört och bekvämt. Hissen upp till lägenheten är rymlig, vilket gör vardagen enklare,

Lägenheten har idag ett sovrum men planlösningen erbjuder möjlighet att skapa ett andra sovrum, perfekt för barnfamiljen, hemmakontoret eller gästrummet.

Föreningen är mycket stabil med god ekonomi och har genomfört stora renoveringar såsom ROT-renovering, nya fönster, nya balkonger, solpaneler, laddplatser för elbilar mm.

Här bor du billigt och tryggt perfekt för dig som vill flytta in utan att tänka på större utgifter framöver.

Området bjuder dessutom på närhet till vacker natur och motionsspår idealiskt för promenader, löpning eller cykling.'

I Köping finns järnvägsstation vilket gör att man lätt kan pendla till andra städer såsom Västerås, Arboga, Örebro och Stockholm.

Visningar

Lägenhet3 rok69

Mäklare

banner

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Hagavägen 36
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!

Hur många vill köpa din bostad?

Med BoneoMatch™ ser du hur många som letar efter en liknande bostad i ditt område.

Läs mer
Loading...