linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
Fullskärm
Fullskärm
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
Lägenhet2 rok50

Fakta om bostaden

  • Pris2 390 000 kr
  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum2 rok
  • Boyta50
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Kvadratmeterpris (kr/m²) 47 800 kr/m²
  • Byggnadsår1950
  • Dagar på Boneo7 dagar
  • Våning 3 av 3
  • HissNej
  • Avgift till föreningen3 280 kr/mån

Beskrivning

Tvåa med låg avgift.

Välkomna till en kanonfin tvåa med högt i tak, låg avgift och nyligen inglasad balkong med nyare trall och perfekt solläge.

Här finner ni en välplanerad och charmig bostad med nåtade och slipade trägolv, ljusa väggar, goda förvaringsmöjligheter, balkong med inglasning från 2020, ljust kök, källar och vindsförråd mm.

Mycket populära brf Trumpetaren har riktigt stabil ekonomi, låga månadsavgifter, nya fönster och balkongdörrar från 2018, fiber indraget 2021. Helt enkelt en mycket bra förening med koll på läget och ekonomin.

Bostaden ligger på populära Uddevallavägen med bekvämt promenadavstånd till shopping på nya Vita fläcken, Kongahälla Center och Ica Maxi. Riktigt bra kommunikationer tack vare Resecentrum. Träning och avkoppling på närliggande gym och Oasen. En kort promenad bort ligger Fontinskogen med naturupplevelser och elljusspår.

Visningar

Centrum, Kungälv

Uddevallavägen 13A

Lägenhet2 rok50

Mäklare

banner

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Uddevallavägen 13A
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!
Bostaden du tittar på matchar med 425 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Vi matchar din bostad mot över 500 000 köpsugna personer som går på visningar just nu.

Loading...
Centrum, Kungälv

Uddevallavägen 13A

Lägenhet2 rok50

Mäklare