linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
Fullskärm
Fullskärm
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
På G!
Först på Boneo
Radhus5 rok116,90

Fakta om bostaden

  • BoendetypRadhus
  • Antal rum5 rok
  • Boyta116,90
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Avgift till föreningen6 970 kr/mån

Beskrivning

Ett underbart radhus ritat av Lomar Arkitekter, där modern design, exklusiva materialval och en genomtänkt planlösning samspelar på bästa sätt.

Entréplanet präglas av öppna, sociala ytor med ett fantastiskt ljusinsläpp från generösa fönsterpartier. Här finns bland annat ett stilrent kök med påkostade vitvaror från Miele, vacker ljus enstavsparkett, inbyggda högtalare och en baksida som är insynsskyddad och ger direkt access till naturen - detaljer som tillsammans skapar ett hem med både karaktär och hög trivselfaktor.

På det övre planet finns tre bra och lättmöblerade sovrum, för den som önskar kan även allrummet förvandlas till ett sovrum, perfekt för den större familjen. Båda våningsplanen har smakfullt inredda, helkaklade badrum med tidlös design.

Huset är lugnt och barnvänligt beläget på en minimalt trafikerad återvändsgata i populära Högmora, med närhet till buss, förskola och gott om natur och friluftsliv.

Välkommen hem!
På G!
Först på Boneo
Högmora, Huddinge

Teodolitvägen 19

Radhus5 rok116,90

Mäklare

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Teodolitvägen 19
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!
Bostaden du tittar på matchar med 1 433 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Vi matchar din bostad mot över 500 000 köpsugna personer som går på visningar just nu.

Loading...
På G!
Först på Boneo
Högmora, Huddinge

Teodolitvägen 19

Radhus5 rok116,90

Mäklare