Såld
Bostadsrätt1 rok30 + 0

Slutpris 1 250 000 kr

Begärt pris 1 175 000 kr

Prisutveckling +75 000 kr, 6.38%

Fakta om bostaden

  • BoendetypBostadsrätt
  • Antal rum1 rok
  • Boyta30
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår2018
  • Borttaget21 apr 2023
  • Våning 1 av 8
  • HissJa
Såld
Alby - Norsborg, Botkyrka

Lagmansbacken 5 1tr

Bostadsrätt1 rok30 + 0

Mäklare

Slutpris 1 250 000 kr

Begärt pris 1 175 000 kr

Prisutveckling +75 000 kr, 6.38%

Hur många vill köpa din bostad?

Med BoneoMatch™ ser du hur många som letar efter en liknande bostad i ditt område.

Läs mer
Såld
Alby - Norsborg, Botkyrka

Lagmansbacken 5 1tr

Bostadsrätt1 rok30 + 0

Mäklare

Slutpris 1 250 000 kr

Begärt pris 1 175 000 kr

Prisutveckling +75 000 kr, 6.38%