Såld
Bostadsrätt2,5 rok54 + 0

Slutpris 4 400 000 kr

Begärt pris 4 195 000 kr

Prisutveckling +205 000 kr, 4.89%

Fakta om bostaden

  • BoendetypBostadsrätt
  • Antal rum2,5 rok
  • Boyta54
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår2011
  • Borttaget19 jun 2023
  • Våning 5 av 7
  • HissJa
Såld
Liljeholmskajen, Stockholm

Marieviksgatan 43, 5 tr

Bostadsrätt2,5 rok54 + 0

Mäklare

Slutpris 4 400 000 kr

Begärt pris 4 195 000 kr

Prisutveckling +205 000 kr, 4.89%

Bostaden du tittar på matchar med 280 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Liljeholmskajen, Stockholm

Marieviksgatan 43, 5 tr

Bostadsrätt2,5 rok54 + 0

Mäklare

Slutpris 4 400 000 kr

Begärt pris 4 195 000 kr

Prisutveckling +205 000 kr, 4.89%