Såld
Lägenhet1,5 rok39,50 + 0

Slutpris 2 570 000 kr

Begärt pris 2 350 000 kr

Prisutveckling +220 000 kr, 9.36%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum1,5 rok
  • Boyta39,50
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1952
  • Borttaget15 nov 2023
  • Våning 1 av 3
  • HissNej
Såld
Årsta, Stockholm

Hjälmarsvägen 41

Lägenhet1,5 rok39,50 + 0

Mäklare

Slutpris 2 570 000 kr

Begärt pris 2 350 000 kr

Prisutveckling +220 000 kr, 9.36%

Bostaden du tittar på matchar med 329 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Årsta, Stockholm

Hjälmarsvägen 41

Lägenhet1,5 rok39,50 + 0

Mäklare

Slutpris 2 570 000 kr

Begärt pris 2 350 000 kr

Prisutveckling +220 000 kr, 9.36%