Såld
Lägenhet2 rok63 + 0

Slutpris 6 160 000 kr

Begärt pris 5 695 000 kr

Prisutveckling +465 000 kr, 8.17%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum2 rok
  • Boyta63
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1964
  • Borttaget14 aug 2024
  • Våning 4 av 6
  • HissJa
Såld
Stockholm

Åsögatan 100

Lägenhet2 rok63 + 0

Mäklare

Slutpris 6 160 000 kr

Begärt pris 5 695 000 kr

Prisutveckling +465 000 kr, 8.17%

Bostaden du tittar på matchar med 2 557 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Stockholm

Åsögatan 100

Lägenhet2 rok63 + 0

Mäklare

Slutpris 6 160 000 kr

Begärt pris 5 695 000 kr

Prisutveckling +465 000 kr, 8.17%