Såld
Lägenhet3 rok67 + 0

Slutpris 3 000 000 kr

Begärt pris 2 900 000 kr

Prisutveckling +100 000 kr, 3.45%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum3 rok
  • Boyta67
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Borttaget19 mar 2025
  • Våning 3 av 3
  • HissJa
Såld
Kungsbacka - Centralt, Kungsbacka

Västergatan 19

Lägenhet3 rok67 + 0

Mäklare

Slutpris 3 000 000 kr

Begärt pris 2 900 000 kr

Prisutveckling +100 000 kr, 3.45%

Bostaden du tittar på matchar med 488 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Kungsbacka - Centralt, Kungsbacka

Västergatan 19

Lägenhet3 rok67 + 0

Mäklare

Slutpris 3 000 000 kr

Begärt pris 2 900 000 kr

Prisutveckling +100 000 kr, 3.45%