Såld
Lägenhet3 rok97

Slutpris 2 175 000 kr

Begärt pris 2 295 000 kr

Prisutveckling -120 000 kr, 5.23%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum3 rok
  • Boyta97
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1986
  • Borttaget26 maj 2025
  • Våning 1&2 av 2
  • HissNej
Såld
Kvarnby, Malmö

Östra Stationsgatan 42

Lägenhet3 rok97

Mäklare

Slutpris 2 175 000 kr

Begärt pris 2 295 000 kr

Prisutveckling -120 000 kr, 5.23%

Bostaden du tittar på matchar med 396 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Kvarnby, Malmö

Östra Stationsgatan 42

Lägenhet3 rok97

Mäklare

Slutpris 2 175 000 kr

Begärt pris 2 295 000 kr

Prisutveckling -120 000 kr, 5.23%