Vi har nu möjligheten att kunna erbjuda en trerumslägenhet med inglasad balkong i sydvästläge i en väldigt populär förening. Lägenheten är välplanerad med väl tilltagna rum, bra ytor och förvaring. Köket är från Myresjökök och är stilrent vitt med mysig matplats vid fönstret. Vardagsrummet är stort med utgång till en ljuvlig inglasad balkong. Balkongen är som ett extra rum som förlänger årstiderna.
Ett stört Master bedroom med plats för dubbelsäng och fem bra garderober. Ett något mindre sovrum mot baksidan i lagom storlek.
Badrummet är helkaklat med golvvärme och skön dusch. Här har ni även en tvättmaskin & torktumlare.
I området finns allt man kan önska i form av bra skolor, förskola, lekplatser, affär, busshållplats inom ett par minuters promenad, cykelavstånd till salta bad, promenadstråk, skogsområden och mycket mer.
I föreningen finns tillgång till övernattningslägenhet, gym, bastu, tvättstuga med stora fräscha maskiner.
Förråd bredvid lägenheten, cykelrum precis nedanför.
Välkomna på visning!