Såld
Lägenhet2 rok58

Slutpris 2 020 000 kr

Begärt pris 1 995 000 kr

Prisutveckling +25 000 kr, 1.25%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum2 rok
  • Boyta58
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1953
  • Borttaget01 jun 2025
Såld
Liljeholmen, Jönköping

Starrgatan 9C

Lägenhet2 rok58

Mäklare

Slutpris 2 020 000 kr

Begärt pris 1 995 000 kr

Prisutveckling +25 000 kr, 1.25%

Bostaden du tittar på matchar med 65 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Liljeholmen, Jönköping

Starrgatan 9C

Lägenhet2 rok58

Mäklare

Slutpris 2 020 000 kr

Begärt pris 1 995 000 kr

Prisutveckling +25 000 kr, 1.25%