Missa inte chansen att bli nästa ägare!
En bostad med tillhörande balkong samt terrass som gör det möjligt att njuta av soltimmarna under hela dagen.
Vardagsrum och kök är sammanlänkat i en öppen planlösning. Lägenheten erbjuder så väl två kvadratsmarta sovrum med möjlighet att möblera och inreda efter eget behov.
Ett helkaklat badrum som är inrett med badkar, duschhörna, vask och toalett men även erbjuder bostaden en separat tvättstuga.
I Häljarp bor man bra med alla bekvämligheter man kan behöva såsom livsmedelsaffär med paketutlämning, pizzeria och med golfbanan på fem minuters promenadavstånd! Här finns förskolor och skolor upp till åk 9 samt bra förbindelser med såväl tåg som buss till övriga orter i regionen och landet. För er som kör bil är närheten till E6:an en klar fördel och vill man ha friluftsliv och natur behöver man inte åka långt.