Såld
Villa5 rok121 + 0213 m² tomt

Slutpris 6 250 000 kr

Begärt pris 6 249 000 kr

Prisutveckling +1 000 kr, 0.02%

Fakta om bostaden

  • BoendetypVilla
  • Antal rum5 rok
  • Boyta121
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Tomtarea213 m²
  • Byggnadsår2022
  • Borttaget12 sep 2025
Såld
Öjersjö, Partille

Helgas väg 18D

Villa5 rok121 + 0213 m² tomt

Mäklare

Slutpris 6 250 000 kr

Begärt pris 6 249 000 kr

Prisutveckling +1 000 kr, 0.02%

Mäklare

Bostaden du tittar på matchar med 740 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Öjersjö, Partille

Helgas väg 18D

Villa5 rok121 + 0213 m² tomt

Mäklare

Slutpris 6 250 000 kr

Begärt pris 6 249 000 kr

Prisutveckling +1 000 kr, 0.02%

Mäklare