Såld
Lägenhet3 rok99

Slutpris 3 870 000 kr

Begärt pris 3 695 000 kr

Prisutveckling +175 000 kr, 4.74%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum3 rok
  • Boyta99
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1873
  • Borttaget11 okt 2025
Såld
Malmö city, Malmö

Majorsgatan 6

Lägenhet3 rok99

Mäklare

Slutpris 3 870 000 kr

Begärt pris 3 695 000 kr

Prisutveckling +175 000 kr, 4.74%

Bostaden du tittar på matchar med 2 030 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Malmö city, Malmö

Majorsgatan 6

Lägenhet3 rok99

Mäklare

Slutpris 3 870 000 kr

Begärt pris 3 695 000 kr

Prisutveckling +175 000 kr, 4.74%