Såld
Villa4 rok99 + 43736 m² tomt

Slutpris 1 525 000 kr

Begärt pris 1 595 000 kr

Prisutveckling -70 000 kr, 4.39%

Fakta om bostaden

  • BoendetypVilla
  • Antal rum4 rok
  • Boyta99
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Tomtarea736 m²
  • Byggnadsår1934
  • Borttaget09 dec 2025
Såld
Centralt, Klippan

Föreningsgatan 2

Villa4 rok99 + 43736 m² tomt

Mäklare

Slutpris 1 525 000 kr

Begärt pris 1 595 000 kr

Prisutveckling -70 000 kr, 4.39%

Bostaden du tittar på matchar med 192 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Centralt, Klippan

Föreningsgatan 2

Villa4 rok99 + 43736 m² tomt

Mäklare

Slutpris 1 525 000 kr

Begärt pris 1 595 000 kr

Prisutveckling -70 000 kr, 4.39%