Såld
Villa5 rok152 + 0888,40 m² tomt

Slutpris 7 000 000 kr

Begärt pris 7 600 000 kr

Prisutveckling -600 000 kr, 7.89%

Fakta om bostaden

  • BoendetypVilla
  • Antal rum5 rok
  • Boyta152
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Tomtarea888,40 m²
  • Byggnadsår2012
  • Borttaget01 feb 2026
Såld
Torslanda - Nolvik, Göteborg

Nolviks kile 51

Villa5 rok152 + 0888,40 m² tomt

Mäklare

Slutpris 7 000 000 kr

Begärt pris 7 600 000 kr

Prisutveckling -600 000 kr, 7.89%

Bostaden du tittar på matchar med 1 723 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Torslanda - Nolvik, Göteborg

Nolviks kile 51

Villa5 rok152 + 0888,40 m² tomt

Mäklare

Slutpris 7 000 000 kr

Begärt pris 7 600 000 kr

Prisutveckling -600 000 kr, 7.89%