linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
Fullskärm
Fullskärm
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
På G!
Villa58 + 171 058 m² tomt

Fakta om bostaden

  • Pris2 495 000 kr
  • BoendetypVilla
  • Boyta58
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Biarea17
  • Tomtarea1 058 m²
  • Kvadratmeterpris (kr/m²) 43 017 kr/m²
  • Byggnadsår1968

Beskrivning

I lugna och naturnära Ödsmål ligger denna trivsamma året runt boende omgiven av grönska och stillhet. Här erbjuds ett boende med varm och ombonad känsla där varje del av huset präglas av ljus, harmoni och närhet till naturen utanför.

Bostaden har en genomtänkt planlösning med sociala ytor som bjuder in till umgänge och avkoppling. Vardagsrum och allrum samspelar på ett naturligt sätt och skapar en luftig miljö för både familj och gäster. Köket erbjuder plats för matgrupp och har direkt anslutning till altanen, vilket gör det enkelt att låta inne och ute mötas under årets varmare månader. Uterummet blir en självklar samlingsplats från tidig vår till sen höst. Här sitter man skyddat med utsikt över den grönskande tomten och den rofyllda omgivningen. Altanerna runt huset ger flera fina platser för morgonkaffet, långa middagar eller stilla stunder i solen.

Interiören präglas av ljusa toner, charmiga detaljer och en hemtrevlig atmosfär som förstärker känslan av ett lantligt boende. Sovrummet erbjuder en lugn och avkopplande miljö medan badrummet är praktiskt utformat med dusch och god funktionalitet.

Det här är ett boende för er som söker ett lättskött och trivsamt fritidshus eller året runt boende där natur, lugn och gemenskap får stå i centrum.
På G!
Ödsmål, Stenungsund

Börsgärde 201

Villa58 + 171 058 m² tomt

Mäklare

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Börsgärde 201
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!
Bostaden du tittar på matchar med 50 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Vi matchar din bostad mot över 500 000 köpsugna personer som går på visningar just nu.

Loading...
På G!
Ödsmål, Stenungsund

Börsgärde 201

Villa58 + 171 058 m² tomt

Mäklare