Såld
Bostadsrätt3 rok88,50

Slutpris 1 945 000 kr

Begärt pris 1 895 000 kr

Prisutveckling +50 000 kr, 2.64%

Fakta om bostaden

  • BoendetypBostadsrätt
  • Antal rum3 rok
  • Boyta88,50
  • Borttaget31 jan 2024
Såld
Sörbyängen, Örebro

Senapsvägen 95

Bostadsrätt3 rok88,50

Mäklare

Slutpris 1 945 000 kr

Begärt pris 1 895 000 kr

Prisutveckling +50 000 kr, 2.64%

Bostaden du tittar på matchar med 170 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Sörbyängen, Örebro

Senapsvägen 95

Bostadsrätt3 rok88,50

Mäklare

Slutpris 1 945 000 kr

Begärt pris 1 895 000 kr

Prisutveckling +50 000 kr, 2.64%