Såld
Lägenhet1 rok36,50 + 0

Slutpris 1 000 000 kr

Begärt pris 895 000 kr

Prisutveckling +105 000 kr, 11.73%

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum1 rok
  • Boyta36,50
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1946
  • Borttaget16 jan 2024
  • Våning 1 av 3
  • HissNej
Såld
Centrala Hisingen, Göteborg

Anna Lesselsgatan 2C

Lägenhet1 rok36,50 + 0

Mäklare

Slutpris 1 000 000 kr

Begärt pris 895 000 kr

Prisutveckling +105 000 kr, 11.73%

Bostaden du tittar på matchar med 100 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Centrala Hisingen, Göteborg

Anna Lesselsgatan 2C

Lägenhet1 rok36,50 + 0

Mäklare

Slutpris 1 000 000 kr

Begärt pris 895 000 kr

Prisutveckling +105 000 kr, 11.73%