Såld
Bostadsrätt2 rok65

Slutpris 1 450 000 kr

Begärt pris 1 495 000 kr

Prisutveckling -45 000 kr, 3.01%

Fakta om bostaden

  • BoendetypBostadsrätt
  • Antal rum2 rok
  • Boyta65
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1968
  • Borttaget02 sep 2024
  • Våning 3 av 3
  • HissNej
Såld
Mariehem, Umeå

Mariehemsvägen 29G

Bostadsrätt2 rok65

Mäklare

Slutpris 1 450 000 kr

Begärt pris 1 495 000 kr

Prisutveckling -45 000 kr, 3.01%

Bostaden du tittar på matchar med 360 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Såld
Mariehem, Umeå

Mariehemsvägen 29G

Bostadsrätt2 rok65

Mäklare

Slutpris 1 450 000 kr

Begärt pris 1 495 000 kr

Prisutveckling -45 000 kr, 3.01%