Såld
Villa5 rok162 + 01 642 m² tomt

Slutpris 13 500 000 kr

Begärt pris 14 995 000 kr

Prisutveckling -1 495 000 kr, 9.97%

Fakta om bostaden

  • BoendetypVilla
  • Antal rum5 rok
  • Boyta162
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Tomtarea1 642 m²
  • Byggnadsår2023
  • Borttaget02 feb 2026
Såld
Lanesund, Uddevalla

Korstensholmsvägen 1

Villa5 rok162 + 01 642 m² tomt

Mäklare

Slutpris 13 500 000 kr

Begärt pris 14 995 000 kr

Prisutveckling -1 495 000 kr, 9.97%

Hur många vill köpa din bostad?

Med BoneoMatch™ ser du hur många som letar efter en liknande bostad i ditt område.

Läs mer
Såld
Lanesund, Uddevalla

Korstensholmsvägen 1

Villa5 rok162 + 01 642 m² tomt

Mäklare

Slutpris 13 500 000 kr

Begärt pris 14 995 000 kr

Prisutveckling -1 495 000 kr, 9.97%