linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
På G!
Lännersta, Nacka

Banérvägen 12

Villa7 rok212939 m² tomt

Fakta om bostaden

  • BoendetypVilla
  • Antal rum7 rok
  • Boyta212
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Tomtarea939 m²
  • Byggnadsår2010

Beskrivning

Välkomna till en mycket unik villa ur ett arkitektoniskt perspektiv. En storslagen villa om 212 kvm med 7 rum och mycket attraktivt läge i Saltsjö-Boo!

Här är arkitekturen bokstavligen dragen till sin spets, i en trekantig byggnad som med sin form följer tomtens geometri och skapar en fantastiskt fin helhet. Detsamma gäller husets rumslighet med magnifika sällskapsytor, många sovrum, härliga glaspartier både uppe och nere, samt flera verandaytor i rakt söderläge.

Allt i ett bekymmersfritt hem i utmärkt skick, byggt 2010. Huset har låg energförbrukning och är framtidssäkrat med taket täckt av effektiva solceller. Adressen är ytterligare en fördel med skola tvärsöver gatan, smidiga kommunikationer inom tre minuter och några hundra meter till Bagarsjön.
På G!
Villa7 rok212939 m² tomt

Mäklare

banner

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Banérvägen 12
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!
Bostaden du tittar på matchar med 772 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Vi matchar din bostad mot över 500 000 köpsugna personer som går på visningar just nu.

Loading...