linkedin pixel
Fullskärm
Fullskärm
På G!
Först på Boneo
Lägenhet3 rok80,80

Fakta om bostaden

  • BoendetypLägenhet
  • Antal rum3 rok
  • Boyta80,80
  • UpplåtelseformBostadsrätt
  • Byggnadsår1990
  • Våning 0
  • HissNej
  • Avgift till föreningen5 558 kr/mån

Beskrivning

Se hit!

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade bostad som erbjuder en perfekt balans mellan sociala ytor och privata rum. Här möts du av ett ljust och rymligt vardagsrum, ett funktionellt kök med direkt access till altan samt två rofyllda sovrum – perfekt för både familjen eller paret som önskar extra utrymme.

Bostaden präglas av ett fint ljusinsläpp, praktiska förvaringslösningar och en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter nyttjas effektivt. De två altanerna ger möjlighet att njuta av solen från morgon till kväll och skapar en naturlig förlängning av bostadens sällskapsytor under årets varmare månader.

Här bor du dessutom med närhet till skola, lekplats och grönområden, vilket gör området särskilt attraktivt för barnfamiljer. Det egna garaget är ett stort plus som bidrar till både bekvämlighet och extra förvaringsmöjligheter.

Här bor du i ett hem som passar lika bra för vardagens lugn som för sociala tillställningar – ett boende att trivas i länge!
På G!
Först på Boneo
Hisings Backa, Göteborg

Båtsman kapers gata 20

Lägenhet3 rok80,80

Mäklare

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Båtsman kapers gata 20
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!
Bostaden du tittar på matchar med 793 personer i BoneoMatch™

Hur många vill köpa din bostad?

Vi matchar din bostad mot över 500 000 köpsugna personer som går på visningar just nu.

Loading...
På G!
Först på Boneo
Hisings Backa, Göteborg

Båtsman kapers gata 20

Lägenhet3 rok80,80

Mäklare