linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
Fullskärm
Fullskärm
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
På G!
Först på Boneo
Villa94 + 35 m² 691 m² tomt

Fakta om bostaden

  • BoendetypVilla
  • Boyta94 m²
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Biarea35 m²
  • Tomtarea691 m²
  • Byggnadsår1961

Beskrivning

Välkommen till Hasselvägen 7 – ett trivsamt och lättillgängligt enplanshus med tre sovrum och en praktisk planlösning.

Här finns en bra grund för dig som vill skapa ett hem efter egen smak. Bostaden har ett visst moderniseringsbehov, vilket ger möjlighet att uppdatera och utveckla ytskikt och kök utifrån egna önskemål. Köket är av mindre modell och ligger i anslutning till bostadens övriga funktionella ytor.

En av husets uppskattade delar är den stora inglasade altanen, som ger ett extra rum under stora delar av året och passar lika bra för fikastunder som för umgänge med familj och vänner.

På vinden finns dessutom ett inrett rum som kan användas som exempelvis hobbyrum, arbetsrum eller gästrum.

Ett praktiskt enplanshus med tre sovrum, generösa möjligheter och en härlig inglasad altan – redo för nästa ägare att göra till sitt eget.
På G!
Först på Boneo
Olofström

Hasselvägen 7

Villa94 + 35 m² 691 m² tomt

Mäklare

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Hasselvägen 7
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!
Bostaden du tittar på matchar med 624 personer i BoneoMatch™

Vi vet vilka som går på visningar i ditt område

Matcha din bostad med over ca 312 000 aktiva spekulanter som går på visningar just nu.

Loading...
På G!
Först på Boneo
Olofström

Hasselvägen 7

Villa94 + 35 m² 691 m² tomt

Mäklare