Välkomna till denna trevliga villa där komfort och funktion möts på bästa sätt. Här bor ni som i en privat oas men med närhet till köpingen!
Huset erbjuder en riktigt go uteplats med pool, ett inglasat uterum som förlänger sommaren långt in på hösten, ett utomhuskök – perfekt för sociala middagar och familjehäng. Intill kan gästerna bo över, eller kanske tonåringen. Egen ingång, kök, badrum och allrum/sovrum.
Entréplanet erbjuder ett trivsamt vardagsrum med en mycket effektiv eldstad, ett välplanerat kök med goda arbetsytor, WC och en praktisk tvättstuga med bra förvaringsmöjligheter.
På övervåningen finns ett allrum (här kan skapas ett sovrum till vid behov), sovrum och ett rymligt badrum med dusch.
Garaget är ombyggt och rymmer idag utrymme till egen verksamhet, kan även fungera som ett suveränt förråd eller kanske gym/hemmakontor mm.
Det här är en bostad som måste upplevas på plats!
Välkommen hem - Fastighetsmäklare, Michael Sjöholm!