linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
Fullskärm
Fullskärm
Tillbaka till sökresultatet
externalLinkIconAlla bilder
På G!
Först på Boneo
Villa482 583 m² tomt

Fakta om bostaden

  • Pris1 750 000 kr
  • BoendetypVilla
  • Boyta48
  • UpplåtelseformFriköpt
  • Tomtarea2 583 m²
  • Kvadratmeterpris (kr/m²) 36 458 kr/m²
  • Byggnadsår1972

Beskrivning

"En idyll vid Arkösunds skärgård"

Drömmer du om ett lugnt och naturnära boende med närhet till havet? Då kan Brytsbo Hålviken 1 vara precis det du söker.
Här erbjuds en charmig fastighet med stor, lättskött hörntomt och fantastiska möjligheter för dig som vill skapa ditt eget smultronställe!

På fastigheten finns totalt fyra byggnader, en trivsam Huvudbyggnad och två fristående gästhus (varav den ena är nybyggd) samt en förrådsbyggnad.

De två gästhusen är placerade på olika delar av tomten och skapar en härlig känsla av avskildhet. I två av husen finns badrum, medan det tredje erbjuder ett mysigt boende med sovrum och kök. Samtliga hus har en egen uteplats, varav två även har inglasade uteplatser som förlänger säsongen och skapar extra rum för umgänge och avkoppling.

Den generösa tomten bjuder in till lek, odling, avkoppling eller framtida projekt, möjligheterna är många för den som vill sätta sin egen prägel på fastigheten!

Läget är svårslaget med närhet till havet och bryggan, där en egen båtplats ingår.
Här kan du njuta av salta bad, båtliv och den rofyllda skärgårdsmiljön, samtidigt som du har naturen precis utanför dörren.
Varmt välkommen!
På G!
Först på Boneo
Arkösund, Norrköping

Brytsbo Hålviken 1

Villa482 583 m² tomt

Mäklare

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Brytsbo Hålviken 1
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!

Vi vet vilka som går på visningar i ditt område

Matcha din bostad med over ca 312 000 aktiva spekulanter som går på visningar just nu.

Läs mer
Loading...
På G!
Först på Boneo
Arkösund, Norrköping

Brytsbo Hålviken 1

Villa482 583 m² tomt

Mäklare