Varmt och ombonat hus med generösa ytor, fina möjligheter och ett trevligt läge i ett lugnt bostadsområde. Här erbjuds ett hem med gott om plats för både familjeliv, förvaring och hobbyverksamhet – såväl inne som ute.
Den breda uppfarten leder upp till garaget och den praktiska förrådslängan, vilket ger goda möjligheter för dig som har flera fordon, behöver extra förvaringsutrymmen eller önskar plats för egna intressen och hobbyprojekt.
Bostaden har byggts ut med ett stort och inbjudande allrum som ger extra utrymme för umgänge och familjeliv. På övre plan finns dessutom lokaler som tidigare använts som frisersalong, med egen ingång direkt från fasaden mot vägen. Detta skapar spännande möjligheter för dig som exempelvis önskar kombinera boendet med egen verksamhet, hemmakontor eller vill disponera ytorna efter egna behov.
Här finns med andra ord ett hus med stor flexibilitet och möjligheter att forma boendet efter just din livssituation. Med möjlighet till låg boendekostnad kan detta vara ett attraktivt alternativ för dig som söker ett rymligt och praktiskt boende med mycket att erbjuda.